Oferta
OKAZJA !!!

W ofercie używany  

- 2 torowy bowling,  zmodernizowany, odnowiony, w pełni sprawny, cena z montażem i transportem. Gwarancja ! oferta - ograniczona czasowo

 

- 4 torowy bowling,  zmodernizowany, odnowiony, w pełni sprawny, cena z montażem i transportem. Gwarancja ! oferta - ograniczona czasowo


- zapytaj też o inne oferty używanych

Naszą szeroką ofertę produktów staramy sie spełnić oczekiwania klientów.

Od ponad 40-tu lat z powodzeniem produkujemy i sprzedajemy nasze produkty ,ciągle je doskonaląc ,spełniając z powodzeniem Państwa oczekiwania.Obecnie jesteśmy liderem w ilości realizacji bowlingów z automatycznymi maszynami sznurowymi w Polsce.

Tory można w dowolny sposób konfigurować np. w wersji komfort – bowling ,wzbogacony o szeroką gamę dodatków (bogaty wybór animacji ułożonych tematycznie, pakiet dodatkowych gier dla dzieci i dorosłych, możliwość  podłączenia band rzutów celnych dla dzieci( płotki umożliwiające dzieciom trafienie) , podłączenia komputerowego systemu uruchamiania i rozliczeń kręgielni CBC2 umożliwiającego zarządzanie kręgielnią (możliwość, prowadzenie podliczeń, statystyk, rezerwacji, dodawania własnych reklam możliwość dokonywania analiz pracy urządzeń, możliwość podłączania urządzeń zewnętrznych w obiekcie itp.).

Każdą z wersji można rozbudować o podawanie kuli pod torami, większe telewizory LCD, monitory dotykowe przy torach.
 

Nasze produkty:

1. Bowling sznurowy

Oferowany przez nas bowling sznurowy to idealne połączenie wysokiej jakości urządzeń i rozwiązań technicznych oraz nowoczesnego design za wyjątkowo atrakcyjną cenę Jesteśmy liderem w tym segmencie w Polsce.Jest to najlepsze rozwiązanie dla mniejszych (do 8 torów) obiektów rekreacyjnych, klubowych, komercyjnych i hotelowych

2. Bowling bezsznurowy

To oferta bowlingu do obiektów, gdzie docelowo oprócz zastosowań komercyjnych lokal wykorzystywany ma być do  rozgrywania zawodów sportowych. Ze względu na wymogi organizacyjne rozgrywek najbardziej celowe wydaje sie montowanie powyżej 8 torów. Maszyny bezsznurowe zastosowane w naszym bowlingu spełniają wszelkie wymogi narzucane przez Międzynarodową Federację Bowlingu.

 

3. Mini Bowling

W przypadku posiadania  lokalu o małej powierzchni w której niemożliwy jest montaż tradycyjnego bowlingu proponujemy minibowling o długości 12-17 m, jest to oferta torów mniejszych jednak z pełną automatyką, elektroniką systemem liczenia i wyświetlania wyników gier. 

4. Micro Bowling

To wyjątkowe rozwiązanie, połączenie bowlingu i przyjemności gry w bilard. Strącanie kręgli kijem i kulą? bilardową, wg. zasad bowlingowych, to po prostu gra w bowling w micro rozmiarze (zbliżonym do stołu bilardowego).

5. Kręgielnie plenerowe

Kręgle w plenerze, tak to możliwe specjalna modułowa konstrukcja, automatyka, pozwalająca na w pełni automatyczną obsługę kręgielni. Oferta dla ośrodków wypoczynkowych, parków rozrywki wszystkich, którzy chcieliby rozszerzyć swą ofertę rekreacji w plenerze.
(c) 2010 Bowling Centrum Polska Kręgle - Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony
projekt i realizacja: morekart