O producencie
Mamy przyjemność zaproponować Państwu zestawy do gry w bowling i kręgle czeskiej firmy   Bowling Centrum z Trutnova, którego jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na Polskę.

Służymy doradztwem na wszystkich etapach planowania i realizacji inwestycji. Chętnie odwiedzimy Państwa na obiekcie przeznaczonym do inwestycji, remontu, by jak najlepiej zaplanować Państwa kręgielnię i nadać jej indywidualny , niepowtarzalny charakter.


Jako fabryka mamy 40 lat doświadczenia w produkcji kręgielni i jesteśmy jednym z największych dostawców urządzeń do bowlingu w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na terenie Europy. W Polsce z sukcesem zamontowaliśmy już ponad 300 torów bowlingowych w kilkudziesięciu obiektach na terenie całego kraju.


Wieloletnie doświadczenie w produkcji, pozwoliło dopracować zarówno rozwiązania techniczne jak również technologiczne do wysokiego europejskiego poziomu. Dowodem na to są certyfikaty jakości ISO oraz CQS jakie uzyskaliśmy już w 2003 roku. Dzięki temu, dzisiaj oferujemy naszym klientom nowoczesne, kompletne urządzenia z montażem, w pełni wyposażone, gotowe do pracy w różnego rodzaju obiektach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zestawy do gry w bowling z popularnymi i sprawdzonymi maszynami sznurowymi, posiadającymi wiele innowacyjnych rozwiązań, stosowanych w obiektach komercyjnych takich jak kluby, kawiarnie, hotele, pensjonaty oraz dla wielotorowych dużych obiektów sportowych - automaty bezsznurowe umożliwiające rozgrywanie w Państwa obiekcie zawodów sportowych nawet najwyższej rangi.

 

Zapewniamy dwuletnią gwarancję, dwa przeglądy gwarancyjne oraz serwis pogwarancyjny. W ofercie także akcesoria : kule, buty do bowlingu, kręgle .
W imieniu producenta możemy zaproponować Państwu wyroby wysokiej jakości przy jednoczesnym utrzymaniu niskich cen i gwarancji uzyskania ceny fabrycznej.

Zapraszamy do współpracy !

 
(c) 2010 Bowling Centrum Polska Kręgle - Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony
projekt i realizacja: morekart