O nas

Szanowni Państwo

Od roku 2001 mamy przyjemność budować w Polsce kręgielnie i bowling.

Jesteśmy Generalnym Przedstawicielem w Polsce  firm: 

BOWLING CENTRUM  (Czechy) 

 

NGT BOWLING – NEXT GENERATION TECHNOLOGY  (Niemcy) 

 

Nasze realizacje odnajdziecie Państwo od „Bałtyku po Tatry”.

Dzisiaj to prawie 20 lat naszego doświadczenia, zadowolonych ponad 100 klientów, wykonanych ponad 350 torów.

W ciągu tych lat zmieniały się technologie bowlingowe, zmieniały się także oczekiwania klientów. Przez te wszystkie lata dostarczamy klientom taki produkt aby spełniał wymogi technologiczne współczesnych czasów, był dobry jakościowo ale przede wszystkim umożliwiał prowadzenie z sukcesem biznesu naszym klientom, zapewniając korzystne koszty inwestycji.

Jeżeli trafiliście Państwo na nasza stronę bo macie pomysł inwestycji w bowling , minibowling czy kręgielnie klasyczną, z przyjemnością staniemy się Państwa partnerem biznesowym i będziemy wspierać na drodze od pomysłu do realizacji.

Proponujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne będące od wielu lat na rynku po bardzo atrakcyjnych cenach, najnowocześniejsze technologie bowlingu sznurowego ale także pozostałe wyposażenie lokalu jak meble, wykładziny ,aranżacje ścian, oświetlenie, dźwięk.

Najistotniejszy jednak wg naszej opinii jest odpowiedni dobór sprzętu do własnych potrzeb i wizji biznesu, w którym razem z Państwem chcielibyśmy uczestniczyć.

Nasza siedziba mieści się w Ostrowie Wielkopolskim. Z tego miejsca dojedziemy do każdego miejsca w Polsce. Dokonamy oględzin, wykonamy pomiary, przy kawie porozmawiamy o Państwa wizji i naszych propozycjach. Rzetelnie doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Nasza kadra inżynierska przygotuje dla Państwa plan lokalu z usytuowaniem torów, mebli, baru, itp. Ten etap rozmów nie wiążę się dla Państwa z żadnymi kosztami. To nasz koszt zdobycia u Państwa zaufania.

Zależy nam nie tylko na samej sprzedaży ale na wspólnym zaplanowaniu biznesu w bowling, podzieleniem się naszym doświadczeniem i udzieleniem kompleksowej usługi od planowania poprzez pomoc w finansowaniu leasingowym, do pełnego wyposażenia lokalu.

Możecie być Państwo też spokojni o naszą opiekę posprzedażową. Posiadamy magazyn części zamiennych na miejscu w Ostrowie Wlkp., wykwalifikowanych montażystów i serwisantów zatrudnionych w naszej firmie.

Serwis jest do Państwa dyspozycji przez wszystkie 7 dni tygodnia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także bogata ofertę akcesorii takich jak kule ,obuwie bowlingowe, kręgle ,spraye do obuwia itp. czyli wszystkiego czego potrzebujecie w trakcie codziennej pracy kręgielni.

Dzięki zdobywanemu zaufaniu po latach modernizujemy stare wysłużone urządzenia lub wymieniamy na nowe w nowoczesnej technologii. Podejmujemy się prac, które dla innych są niewykonalne, zbyt trudne do wykonania, a to wszystko dzięki naszemu zespołowi Bowling Centrum Polska s.c., który swe prace wykonuje sprawnie i rzetelnie.

Nasze atuty to doświadczenie, jakość, elastyczność, uczciwość i rzetelność.

Zaproście nas Państwo do własnego biznesu, podzielimy się naszym doświadczeniem.

Zespół

Bowling Centrum Polska 2020 r.

Natalia

Menager d/s Sprzedaży – części , akcesoria

Wojciech

Właściciel

Doradztwo i sprzedaż kręgielni

Przemek

Własciciel

Doradztwo i sprzedaż kręgielni

 

Darek

Serwis, montaże, modernizacje