Oferta torów
Bowling sznurowy

Oferowany przez nas bowling sznurowy to idealne połączenie wysokiej jakości urządzeń i rozwiązań technicznych oraz nowoczesnego design za wyjątkowo atrakcyjną cenę Jesteśmy liderem w tym segmencie w Polsce. Jest to najlepsze rozwiązanie dla mniejszych (do 8 torów) obiektów rekreacyjnych, klubowych, komercyjnych i hotelowych Tory w różnych konfiguracjach, z opcjami białych powierzchni HPL, oświetlenia LED RGB, systemów rzutów celnych Bumper, różnych wersji oprogramowania systemu wyświetlania wyników gry i zarządzania kręgielnią. Zadzwoń przygotujemy szczegółowa specyfikacją pod Twoje potrzeby od torów podstawowych po najbardziej innowacyjne .

Bowling sznurowy o napędzie pneumatycznym

Niemiecka jakość, światowa innowacja firmy NGT, lidera w sprzedaży maszyn sznurowych w Europie.

Technologia AIR-O-SETTER firmy NGT już w Polsce.

www.ngt-bowling.com

 

Kręgielnie klasyczne

Produkt może dziś już nie tak modny. Mający jednak sporo entuzjastów. Nasze kręgielnie klasyczne umożliwiaja grę sportową, wyposażone są we wszystko co jest niezbędne do przeprowadzenia klasycznych zawodów kręglarskich.

Mini Bowling 

W przypadku posiadania lokalu o małej powierzchni w której niemożliwy jest montaż tradycyjnego bowlingu proponujemy minibowling o długości 12-17 m, jest to oferta torów mniejszych jednak z pełną automatyką, elektroniką systemem liczenia i wyświetlania wyników gier. 

Micro Bowling 

To wyjątkowe rozwiązanie, połączenie bowlingu i przyjemności gry w bilard. Strącanie kręgli kijem i kulą? bilardową, wg. zasad bowlingowych, to po prostu gra w bowling w micro rozmiarze (zbliżonym do stołu bilardowego).

Kręgielnie plenerowe 

Kręgle w plenerze, tak to możliwe specjalna modułowa konstrukcja, automatyka, pozwalająca na w pełni automatyczną obsługę kręgielni. Oferta dla ośrodków wypoczynkowych, parków rozrywki wszystkich, którzy chcieliby rozszerzyć swą ofertę rekreacji w plenerze.

 

Bowling używany

W ofercie czasowej posiadamy tory bowlingowe używane

 • tory sprawdzone, wszystkie podzespoły sprawne
 • zmodernizowane
 • przygotowane tak aby ślady użytkowania dla Twojego klienta w lokalu były jak najmniej widoczne
 • na życzenie niektóre elementy nowe: monitory, wykończenia torów, kule, kręgle

Na wszystkie tory minimum gwarancja rozruchowa. U nas kupujesz bowling używany ale sprawdzony bez wad ukrytych i niespodzianek, z gwarancją i profesjonalnym montażem. …

Bowling w wersji mini – używany

Bowling w stanie bardzo dobrym, ciagle serwisowany przez autoryzowany serwis.

 • tory sprawdzone, wszystkie podzespoły sprawne
 • tory ok 2 letnie
 • stan, jak na używany bowling, rzadko spotykany
 • kontakt do osoby sprzedajacej: +48668396351
 • możliwość skorzystania z autoryzowanego demontażu i montazu z gwarancją rozruchu w nowym miejscu
 •  
 • Bowling godny uwagi polecamy!
Oferta mebli

Oferujemy Państwu meble o podwyższonej jakości, wykonywane na zamówienie do lokali użyteczności publicznej, klubów, pubów, restauracji. Trwała konstrukcja, uczciwe, grube wypełnienie pianką, wysokiej jakości materiały obiciowe. Cena zawiera koszt materiału, jak również dowozu i montażu. Do wyboru kilkadziesiąt kolorów oraz wiele rodzajów materiałów obiciowych.

 

Oferta Urządzeń Rozrywkowych

U nas zakupią Państwo wysokiej klasy urządzenia zarobkowe, które spełnią oczekiwania zarówno właścicieli lokali, jak również ich gości. Oferujemy tylko trwałe i niezawodne urządzenia wiodących marek, Kręgielnia powinna zapewnić także gościom dodatkowe atrakcje a inwestorowi dodatkowy zysk. Dlatego proponujemy zaplanować takie urządzenia w klubie jak : – profesjonalne stoły bilardowe – solidne, z kamienną płytą, z akcesoriami, oświetleniem, w wielkościach od 6 FT do 9 FT, – profesjonalne stoliki piłkarskie, – dart stacjonarny – duży, wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet oraz automatyczny system naliczania punktów;  – flippery automaty zręcznościowe -, – air hockey, popularnie zwany cymbergajem to – wg info producenta najlepiej sprzedające się i zarabiające urządzenie rozrywkowe, – Catch the Light -„łapacz światła,” nowość ! świetna zabawa na refleks dająca wiele emocji i radości,