Opłacalność
Szanowni Państwo.

 Podejmując decyzję o inwestycji w kręgielnię, jednym z podstawowych czynników mających na nią wpływ jest szacowana stopa zwrotu z inwestycji. Nie jest łatwo ją określić, gdyż zależy ona od wielu czynników, wpływa na nią nie tylko cena zakupu urządzeń do gry w kręgle, koszty osobowe, lokalowe ale też nie bez znaczenia jest średnia cena gry i czasowe wykorzystanie torów w ciągu dnia.

Zdając sobie sprawę ze złożoności tego problemu opracowaliśmy dla Państwa specjalną tabelę uwzględniająca doświadczenia właścicieli kręgielni. 

Oczywiście dane zawarte w tabeli nie uwzgędniają wszystkich kosztów funkcjonowania lokalu ale też nie zawarliśmy w niej potencjalnych dodatkowych zysków płynących z konsumpcji, która zapewne stanie się integralną częścią oferty skierowanej do Państwa potencjalnych klientów.

 Staraliśmy się aby dane zawarte w tabeli były jak najbardziej obiektywne.

Kalkulacja potencjalnych zysków z kręgielni:

 
Cena za 1h gry: 35zł 35zł 35zł 35zł
Ilość  torów: 2 2 2 4

Wykorzystanie torów w ciągu dnia:

Po 2h na tor - razem 4h Po 4h na tor - razem 8h Po 5h na tor - razem 10h Po 4h na tor - razem 16h
Utarg dzienny: 140zł 280zł 350zł 560zł
Utarg miesięczny: 4 200zł 8 400zł 10 500zł 16 800zł
Utarg roczny: 50 400zł 100 800zł 126 000zł 201 600zł
Okres zwrotu z inwestycji 2 lata i 5 miesięcy 1 rok i 2 miesiące 11 miesiący 1 rok i 2 miesiące

Opracowanie: Bowling Centrum Polska

 

DLACZEGO WARTO

... BYĆ WŁAŚCICIELEM TORU BOWLINGOWEGO?

... Bowling jest jedną z najbardziej przyjemnych i atrakcyjnych 
gier towarzyskich i sportowych

Fakt ten potwierdzi z pewnością każdy, kto choć raz próbował rzucać bowlingową kulą. To co czyni ten sport tak atrakcyjnym jest fakt, że jego zasady są niezmiernie proste, dlatego w bowling może grać dosłownie każdy. Wystarczy tor, 10 kręgli i celne rzuty kulą. Bowling, to równie?? fantastyczny sposób na atrakcyjny wypoczynek dla rodzin, dzieci, młodzieży, grup przyjaciół, zakochanych, grup pracowników i wszystkich tych, którzy wspólnie chcą przeżywać radość płynącą ze zdrowej rywalizacji.

... Bowling to miejsca integracji pracowników różnych firm oraz turniejów 
dużej i małej rangi

 Od wielu lat na Zachodzie Europy i w Ameryce Północnej istnieją centra bowlingu, które składają się 
z kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu torów. Właśnie te centra są często miejscami wypoczynku i spotkań towarzyskich obywateli tych krajów. Przy takich centrach istnieją kluby zrzeszające graczy 
w bowling, biorących udział w spotkaniach ligowych zarówno profesjonalnych jak i amatorskich.. Choć ta dyscyplina sportu od dawna wpisała się w krajobraz aktywnego wypoczynku ludzi w tych krajach, ciągle się rozwija i przyciąga nowe rzesze swoich zwolenników.

 

... Bowling - masz szansę zostać pionierem w swojej miejscowości

 

Bowling w Polsce jest ciągle jeszcze w powijakach. Przed rokiem 1989 znana był gra w kręgle, ale nie 

w bowling. Ten ostatni dotarł do naszego kraju dopiero w latach dziewięćdziesiątych. Co prawda w ostatnich latach nastąpił bardzo dynamiczny rozwój bowlingu w Polsce, powstało kilkadziesiąt nowych obiektów  i ciągle przybywają nowe.

 

 

... Bowling nie musi być drogi, ale na pewno okaże się trafną inwestycją finansową

 

Dzięki oferowanym przez nas produktom firmy Bowling Centrum Trutnov chcielibyśmy przyczynić się do popularyzacji bowlingu w Polsce. Dzięki nim otwiera się bowiem szansa dla budowy mniejszych obiektów bowlingowych (dwu lub kilkunastu torowych), o kosztach inwestycji zdecydowanie mniejszych niż w wielkich centrach sportowych co czyni je opłacalnymi również w miastach średniej wielkości i mniejszych. Nasza oferta jest kierowana więc także do średnich i drobnych inwestorów, którzy chcieliby być pionierami tego sportu w swojej okolicy, osób szukających efektywnych metod inwestowania swych pieniędzy, wykorzystując niszę na rynku polskim jaką bez wątpienia jest BOWLING. Gwarantujemy konkurencyjność cen w stosunku do innych producentów i gwarancję jakości produktów tej firmy. 

 

... bowlingowe i kręglarskie tory wraz z ich montażem - ofertę kierujemy między innymi do:

 

-- Indywidualnych inwestorów, dla których będzie alternatywną formą lokowania finansów (i to już w okresie do dwóch lat). Dzięki tej inwestycji będziecie też propagować aktywne formy wypoczynku 

-- Właścicieli istniejących już miejsc rozrywki: klubów, pubów, dyskotek, centrów sportowo-rekreacyjnych. Dzięki tego rodzaju inwestycji zwiększycie swoje zyski, przyciągając do siebie nowych klientów i uatrakcyjniając pobyt stałym bywalcom. 

-- Właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach. Jest bowiem idealnym pomysłem na rozszerzenie oferty rozrywki dla gości, grup szkoleniowych i wczasowiczów i to nie tylko wtedy, gdy pogoda płata figle.

-- Wreszcie dla samorządów, które dzięki tej inwestycji mogą zagospodarować niszczejące obiekty oraz wpłynąć na kulturę spędzania wolnego czasu, szczególnie przez młodzież i rodziny. 

 

Jesteśmy przekonani, że inwestycja w bowling jest doskonałą formą pomnażania kapitału, a klientom sprawi wiele radości i uprzyjemni spędzanie wolnego czasu w gronie rodziny lub przyjaciół.


  BOWLING CENTRUM POLSKA


 

        
(c) 2010 Bowling Centrum Polska Kręgle - Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony
projekt i realizacja: morekart